Trąšos

UAB Agrochemijos paslaugų centras

Pramonės g. 3a, Kaišiadorys LT-56110

 

UAB Agrochemijos paslaugų centras

Platus trąšų asortimentas lauko augalams, daržui, šiltnamiams, sodo augalams, gėlėms ir dekoratyviniams augalams bei durpių substratams.

Amonio sulfatas

Amonio sulfatas viena populiariausių trąšų žemės ūkyje, naudojama azotui ir sierai reikliems augalams. Šioje trąšoje esantis azotas yra amoniakinėje formoje ir veikia lėtai bei tolygiai. Siera – sudėtinė aminorūgščių dalis, įeinanti į augalų baltymų ir kai kurių fermentų sudėtį. Ji būtina augalų fotosintezei, kvėpavimui, azoto ir anglies apykaitai, vitaminų ir fermentų susidarymui.Tai azoto trąša, baltų, pilkšvai rusvų arba pilkų kristalų (arba granulių) pavidalu. 

Amonio salietra

Amonio salietra (nitratas) – populiariausia granuliuota azoto trąša. Amonio salietra pasižymi tuo, kad jos sudėtyje yra dviejų formų azotas. Nitratinis azotas yra greito poveikio, o amoniakinis azotas veikia lėčiau ir ilgiau. Amonio salietra gali būti naudojama kaip pagrindinė trąša visiems augalams ir visiems dirvožemio tipams, o taip pat pavasario – vasaros laikotarpiu, kaip papildoma, greitai veikianti, trąša, kad praturtintų dirvožemį azotu.

Diamonio fosfatas

Tai granuliuota koncentruota azoto-fosforo trąša, subalansuota ir neutrali, gerai tirpstanti vandenyje. Ją galima naudoti visų tipų dirvožemiams, visiems lauko, sodo, daržo ir gėlynų augalams tręšti. Teisingai subalansuotas azoto ir fosforo santykis didina augalų atsparumą nepalankioms gamtinėms sąlygoms (sausrai ir šalčiui), o taip pat augalų atsparumą ligoms, padeda kaupti cukrų šakniavaisiams ir vaisiams.

GranuPotasse

Aukštos kokybės granuliuota kalio trąša, rekomenduojama barstymui ant dirvos ar, kaip žaliava, trąšų mišinių gamybai. GranuPotasse gaunamas kompaktuojant kalio sulfatą. Tai stabilus, nedulkantis produktas. Granulės yra pakankamai tvirtos, kad netrupėtų transportavimo, fasavimo ar ilgesnio sandėliavimo metu. Vienodas granulių dydis (90% granulių yra tarp 1,6 ir 4,5 mm) užtikrina tolygų ir lengvą išbarstymą (paskleidimo diametras 24 – 28 m)

HAIFA-MKP

Koncentruotos, tirpios kalio ir fosforo trąšos, skirtos daržovių, vaisių ir gėlių tręšimui šiltnamiuose ir lauke. Idealus fosforo ir kalio šaltinis augalams, kai azoto kiekis turi būti ribojamas ar minimalus . Itin aukštos kokybės, išgrynintas produktas, lengvai tirpstantis vandenyje, universalaus naudojimo.

Multi-K

Universali kalio trąša, naudojama papildomam augalų tręšimui žemės ūkyje, daržininkystėje ir gėlininkystėje. Rekomenduojama tręšti prieš augalų žydėjimą, bei derėjimo metu, kai padidėja kalio poreikis. Trąšose nėra augalams žalingo chloro. Naudojant Multi-K papildomam tręšimui, augalai tampa atsparesni stresui, šalnoms, ligoms bei kenkėjams, pagerėja produkcijos kokybė. Trąšose nėra chloro.

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.

AB Agrochemijos paslaugų centras

Peržiūrėti pardavėjo profilį