Trąšos

UAB “Biodinamika”

Pyplių k., LT-56103, Kaišiadorių raj.,

 

UAB “Biodinamika”

UAB “Biodinamikos” misija – įnešti indėlį į tvarų Lietuvos žemės ūkio vystymąsį, gaminant ir tiekiant ūkininkams bei žemės ūkio bendrovėms aukštos kokybės organines trąšas, pagamintas apdorojus galvijų mėšlą.

Nuo 2014 m. bendrovė perėmė sukauptą tokių trąšų gamybos technologiją ir patirtį  iš UAB “Agrolinija” mėsinių galvijų ūkio, bei toliau vysto organinių trąšų gamybą iš šios bendrovės tiekiamo kraikinio mėsinių galvijų mėšlo komposto. Siekdama išplėsti trąšų gamybos mąstą ir produktų liniją, UAB Biodinamika 2014-2016m. investavo 0,8 mln. eurų į naują trąšų gamybos cechą Pyplių k. Kaišiadorių raj. sav. ir našią džiovinimo – granuliavimo įrangą bei inovatyvią technologiją ir įrangą skystų trąšų gamybai. Šiuo metu bendrovė siūlo granuliuotas ir skystas organines trąšas, apie kurias galima plačiau sužinoti tinklalapyje.

Pirmosios granuliuotos trąšos buvo pagamintos 2013m. pradžioje UAB “Agrolinija” bendrovės eksperimentiniame ceche. Bendradarbiaujant su A.Stulginskio Universiteto Agroekologijos centro mokslininkais buvo ištobulinta unikali mėsinių galvijų mėšlo komposto granuliavimo technologija. Granuliuotos trąšos buvo gaminamos 4 ir 6mm skersmens. Trąšų cheminė sudėtis buvo ištirta ES akredituotoje laboratorijoje Eurofins.  Šios trąšos buvo išbandytos atviruose laukuose tręšiant mechanizuotomis barstomosiomis ir nustatyta, kad šios trąšos tinkamos lokaliam tręšimui kartu su sėjai naudojamomis sėklomis. Lokalus granuliuotų trąšų panaudojimas yra nauja technologija šių laikų žemdirbystėje. Tyrimai buvo atlikti Vokietijoje, Amazonen-Werke H.Dreyer Gmbh u. Co. KG įmonės laboratorijose ir A.Stulginskio Universitete  trąšų  išbėrimas lokaliai buvo išbandytas su VADERSTAD Rapid 300 C Super XL sėjamąja.

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.