Žemės ūkio technika

UAB “Biržų žemtiekimas”

Tiekimo g.4, LT – 41128 Biržai

 

UAB “Biržų žemtiekimas”

Ūkininkas – tai verslininkas, kuris dirba ne tik sau, tačiau žmonėms, kurie nori skaniai ir sočiai valgyti Lietuvoje užaugtiną maistą. Šiuolaikiniai ūkininkai dirba su profesionalia įranga ir tai jiems padeda pasiekti našiausią rezultatą investuojant mažiausias sumas. Pagalbininkas – žemės ūkio technika, kuri ne tik palengvina darbus, tačiau sutaupo daug laiko, o tuo pačiu ir pinigų. „Biržų Žemtiekimas“ – Jūsų paslaugoms, tad rinkitės kokybę, kurią išbandė ne tik Lietuvos arba Europos, tačiau ir viso pasaulio ūkininkai. Pripažinti gamintojai – tik pas mus.

„Biržų Žemtiekimas“ prekiauja šia žemės ūkio technika:

 • Traktoriai.
 • Specializuoti traktoriai.
 • Javų kombainai.
 • Žaliojo pašaro ruošimo mašinos, presai.
 • Dirvos dirbimo ir sėjos technika.
 • Purkštuvai.
 • Augalinių liekanų smulkintuvai.
 • Trąšų barstomosios.
 • Teleskopiniai krautuvai.
 • Šarnyriniai krautuvai.
 • Priekabos ir puspriekabės.
 • Technika gyvulininkystės ūkiams.
 • Ir kita žemės ūkio technika.

Siūlome inovatorišką žemės ūkio techniką, kuri atitinka labai skirtingų žmonių poreikius. Nuo pagrindinių technikos priemonių, kurios garantuoja, kad kiekvienas darbas virs malonumu, iki pačių įvairiausių priedų, kurie užtikrins, kad Jums pavyks sutaupyti daug laiko ir kokybiškai atlikti bet kokius darbus. Kiekvienas su žemės ūkiu dirbantis asmuo siekia efektyvumo, kuris reikalautų kuo mažesnių sąnaudų ir „Biržų Žemtiekimas“ gali padėti tai pasiekti. Jeigu nerandate konkrečios produkcijos – siūlome susisiekti individualiai. Suteiksime išsamias konsultacijas, kurios labai supaprastins paieškas ir gavus atsakymus į klausimus padės rasti tokią įrangą, kuri geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

„Biržų Žemtiekimas“ prekiauja  pripažintais gamintojais, kurių vardas dažnai minimas kaip kokybės sinonimas. Didžioji dalis mūsų produkcijos – Deutz-Fahr gamintojo, kurio oficialus atstovas  Lietuvoje esame. Taip pat prekiaujame visoje Europoje puikiai žinoma Antonio Carraro produkcija, kuri dažnai pavadinama vienu inovatyviausiu sprendimu, kuris gali perkelti žemės ūkį į visai kitą lygį ir suteikti profesionalumo, kurio nusipelnė ne tik dideli, tačiau ir maži ūkiai. Plačiau siūlome įvertinti ir kitų gamintojų: „Regent“, „Vogel & Noot“, „Splendimo“, „Mengele“, „Lotus“ ir daugelio kitų su žemės ūkiu dirbančiu gamintojų produkciją. Svarbiausia, kad puiki kokybė nebūtinai turi   būti brangi ir įsigyti tai, ko Jums reikia, siūlo „Biržų Žemtiekimas“, kurio galimybės atviros kaip niekada!

Siūlome ne tik naują techniką, kuri turi ilgametę garantiją ir tai paskatina pasinaudoti patikima kokybe, tačiau ir naudotą įrangą, kuri kainuoja mažiau, tačiau yra lygiai tokia pat kokybiška ir atitinkanti geriausius standartus. Kiekviena technika, tiek naudota, tiek nauja – labai detaliai pertikrinamos, peržiūrimas jų funkcionalumas taip garantuojant, kad klientas gaus geriausią kokybę nepriklausomai nuo to, kokios technikos jam reikia ir nuo to, ar ji jau buvo naudota, ar yra visiškai nauja. Vertiname savo reputaciją, tad dirbame savo klientams maksimaliai profesionaliai. Galiausiai, toje pačioje prekybos vietoje – siūlomos papildomos dalys, kurios leis sugedusią techniką prikelti naujam gyvenimui. Mes puikiai suprantame, kad darbymečio metu ūkininkai neturi laiko ir visa save atiduoda darbams. Po ranka turime dažniausiai reikalingas dalis ir teikime serviso paslaugas, kad iškilus problemoms jos būtų išsprendžiamos efektyviai ir profesionaliai.

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.

UAB “Biržų žemtiekimas”

Peržiūrėti pardavėjo profilį