Transportas

UAB “Gaisrė”

Kirtimų g. 45A, Vilnius

 

UAB “Gaisrė”

UAB “Gaisrė” buvo įkurta 1992 m. lapkričio mėnesio 5 d. ir jau daugiau kaip 20 metų puikiai žinoma kaip įmonė atitinkanti tarptautinius standartus bei teikianti kokybiškas paslaugas. Pagrindinė įmonės veikla – tarptautinis krovinių gabenimas autocisternomis bei tentinėmis puspriekabėmis, birių krovinių pervežimas savivartinėmis puspriekabėmis, cisternų išorės ir vidaus plovimo paslaugos, ekskavatoriaus paslaugos bei specialios paskirties technikos pervežimai.

UAB “Gaisrė” yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos narė, viena iš 1500 TIR sistemos narių. Įmonė vadovaujasi LR įstatymais, Tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties konvencija bei kitais teisės aktais reglamentuojančiais tarptautinių krovinių pervežimą.

Įmonės transportu vežami kroviniai yra drausti Transporto pramonės įmonių civilinės atsakomybės draudimu (CMR draudimas iki 310 000 EUR). Esant poreikiui (itin brangiam ar pavojingam kroviniui pervežti), yra galimybė apdrausti krovinį papildomai.

Visi įmonės automobiliai aprūpinti mobiliuoju ryšiu, priemonėmis gabenti pavojingus maistui skirtus krovinius (ADR), palydoviniu ryšiu, leidžiančiu nenutrūkstamai kontroliuoti krovinių judėjimą nuo pasikrovimo iki išsikrovimo vietos bei operatyviai suteikti klientams informaciją apie krovinio buvimo vietą.

Turimas automobilių parkas leidžia garantuoti savalaikį Jūsų krovinių paėmimą ir gabenimą dideliems projektams ir vienkartiniams pervežimams. Pagrindiniai mūsų maršrutai yra: krovinių gabenimas į (iš) Italiją, Vokietiją,Olandiją, Belgiją, Austriją, Prancūziją, Ispaniją, Baltijos bei NVS šalis.

Bendraudami tiesiogiai su krovinio vežėjais be tarpininkų, Jūs taupysite ne tik savo pinigus bei laiką, bet visada turėsite savalaikę ir tikslią informaciją apie Jūsų krovinio judėjimą ir pristatymo terminus.
UAB “Gaisrė”sėkmingai ir ilgą laiką bendradarbiauja su daugeliu užsienio bei Lietuvos įmonių. Tai lemia profesionali, darniai dirbanti bei nuolat siekianti tobulėti komanda.

Siekdama užtikrinti teikiamų transporto paslaugų kokybę įmonė nuolat atnaujina ir plečia turimą transporto parką, investuoja į transporto remonto bazę, naujausias informacines technologijas.

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.