Transportas

UAB “Licatrans”

Savanorių pr. 363 LT-49425, Kaunas, Lietuva

 

UAB “Licatrans”

UAB “Licatrans” tai specializuota logistikos – ekspedicinė kompanija, užsiimanti nefasuotų skystų ir birių krovinių gabenimu specializuotu transportu: autocisternomis, puspriekabėmis cisternomis, konteineriais, silo cisternomis visoje geografinėje Europos teritorijoje. 

Nefasuotų birių ir skystų krovinių pervežimai cisternomis, konteineriais, silo cisternomis – specifinė krovinių pervežimo sritis, kuri reikalauja iš darbuotojų specialių teorinių bei praktinių žinių, atsakoybės ir tikslumo, didelės patirties bei įgūdžių šioje sferoje. Dirbame kvalifikuotai ir kokybiškai, išmanome apie  įvairias birių ir skystų krovinių rūšis,  jų technologines ir fizikines savybes, transportavimo, pakrovimo, iškrovimo specifinius reikalavimus, cisternų konstrukcines ir plovimo ypatybes.

Puoselėjame ambicingus plėtros tikslus ir branginame savo įmonės reaputaciją, todėl prisiimame atsakomybę už kokybišką paslaugų atlikimą. Individualiai kiekvienam pervežimui išanalizuojame, įvertiname bei garantuojame atocisternos ir krovinio techninių, transportavimo ir kitų reikalavimų suderinamumą. Todėl visada atkreipiame dėmesį į:  cisternos paskirtį (rūšį), specialų krovinio bei cisternos ženklinimą, krovinio takumą, reikalingą atskirų sekcijų skaičių, cisternos bei krovinio svorį ir tūrį, plovimą pagal EFTCO reikalavimus, termoizoliaciją, ATP sertifikavimą, ADR reikalavimų atitikimą, autonominį krovinio pašildymą, pakrovimo – iškrovimo siurblius, pompas, kompresorius, angų apsaugas, termometrus, jungčių, perėjimų (adapterių) techninius parametrus, žarnų ilgį, metrologinį kalibravimą, slėgio palaikymą, skaitiklius, plombavimo galimybes ir kitus reikalavimus.

Dažnai birūs arba skysti kroviniai yra nukreipiami iškrauti tiesiai į gamybos linijas kaip žaliava, kur vyksta nepertraukiami procesai. Transportuojant tokius krovinius,  laikomės tikslaus krovinio pasikrovino ir išsikrovimo grafiko, kontroliuojame transportavimo terminą, o įvykus nenumatytoms aplinkybėms,  operatyviai į tai reaguojame,  ieškodami alternatyvaus sprendimo pasiūlymo klientui

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.

UAB “Licatrans”

Peržiūrėti pardavėjo profilį