Transportas

UAB „Mobilauta“

Jovarų g.3A, LT-47192, Kaunas

 

UAB „Mobilauta“

UAB Mobilauta įkurta dar 2007 metais, siekiant suburti profesionalią ir nepriekaištingą reputaciją turinčią komandą. Savo tikslus ne tik įgyvendiname, bet ir keliame sau naujus siekius. Tokiu būdu tapome birių krovinių transportavimą išmanančia ir galinčia pasiūlyti gerą kainos bei kokybės atžvilgiu susijusią paslaugą, įmone.

Nuolatos keliame savo darbuotojų kvalifikaciją, o komunikaciją su klientu grindžiame maloniu, abipusiai naudingu bendravimu. Investuojame ne tik į kolektyvo žinias, bei domėjimąsi naujausiomis transportavimo galimybėmis, bet ir kruopščiai prižiūrime bei plečiame savo auto parką.
Birius krovinius vežame 33-38 m2 talpos savivartėmis puspriekabėmis, kurios yra dengiamos specialia apsauga, o jų maksimali keliamoji galia yra 28 tonos. Turimas automobilių parkas suteikia galimybę greitai ir operatyviai išvežti didelius kiekius krovinių.

Turime visus reikiamus sertifikatus ir mūsų kompetenciją pagrindžiančius dokumentus. Kiekvienas mūsų vilkikas turi įdiegtą modernią palydovinę sekimo sistemą, todėl galite būti ramūs dėl savo krovinio buvimo vietos.
Visuomet į kiekvieną kliento pageidavimą atsižvelgiame ypatingai atidžiai, nes suprantame abipusio bendradarbiavimo naudą. Šiuo principu yra grindžiama visa UAB Mobilauta veikla, todėl užtikriname, kad atlikta krovinio pervežimo paslauga liksite patenkinti.

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.

UAB „Mobilauta“

Peržiūrėti pardavėjo profilį