Transportas

UAB “Transvora”

Topolių 2, Raudondvaris, Kauno r. LT-54136

 

UAB “Transvora”

Teikiame standartinių, birių, skystų bei negabaritinių krovinių pervežimo paslaugas.

Birūs kroviniai:

Biriais kroviniais vadinami nesupakuoti, dažniausiai smulkios frakcijos (nuo ~0,2 mm) kroviniai, kuriems pergabenti reikalingos sandarios talpos. Tokiais kroviniais dažniausiai yra vadinami visi nelipnūs, smulkios frakcijos ir neskysti kroviniai, tokie kaip: grūdai, smėlis, žvyras, skalda ir t.t. kurie nėra supakuoti.

Tokiems kroviniams gabenti naudojami savivarčiai. Savivarčių talpa yra 45 m3 – 79 m3 , maksimalus svoris 25 t. Modernūs šiuolaikiniai savivarčiai yra pritaikyti tiek birių produktų gabenimui, tiek standartinių krovinių gabenimui. Juose taipogi telpa 32 euro paletės, kaip ir standartinėje 92 m3 puspriekabėje. Biraus krovinio pakrovimas vyksta per viršų, iškrovimas – per tam tikrą angą arba atidarius savivarčio galą.

Skysti kroviniai:

Skysti kroviniai gabenami maistinėmis arba nemaistinėmis autocisternomis. Skysti kroviniai gali būti tiek maisto produktai, naftos produktai ar kitos cheminės medžiagos.

Skysto produkto pavadinimą nulemia jo konsistencija. Visais atvejais tokie kroviniai gabenami tik autocisternomis, kurios talpina iki 25 t – 28 t.

Autocisternomis taip pat gali būti gabenami ir birūs kroviniai.

Cisternos dydis, tūris, svoris bei medžiaga iš kurios pagaminta cisterna, gali labai skirtis, nes cisternos gaminamos priklausomai nuo to, kurios rūšies kroviniui gabenti yra pritaikyta. Cisternos gaminamos tik iš medžiagų, kurios nereaguoja su vežamojo krovinio medžiaga.

Taipogi kartu yra sukomplektuota speciali įranga kroviniui išpumpuoti. Kai kurios citernos turi termoizoliacinį sluoksnį (korpusą) ir krovinio pašildymo sistemą. Tikiose cisternose krovinio temperatūra per 24 h kinta 2-4 Co ribose. Cisternos gali būti kelių skyrių ir turėti dvigubas sieneles. 

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.

UAB “Transvora”

Peržiūrėti pardavėjo profilį