Finansavimo paslaugos

Vilniaus kredito unija

T. Narbuto g. 5, Vilnius, LT-08105

 

Vilniaus kredito unija

Vilniaus kredito unijos istorija prasidėjo 1997 metais, kai nukentėję nuo nepatikimų komercinių bankų indėlininkai nutarė susivienyti ir įsteigti savo finansinę įstaigą – kredito uniją. Tokio poelgio motyvas buvo pati kredito unijų prigimtis – siekti naudos savo nariams, kuri iš esmės skiriasi nuo komercinių bankų tikslo, siekiančių pelno akcininkams. Kredito unija yra demokratiškai valdoma pajininkų – narių, kurie kartu yra ir kredito unijos savininkai.

VIZIJA

Vilniaus kredito unija – strateginė narių partnerė, teikianti kokybiškas finansines paslaugas.

MISIJA

Būti patikimais pagalbininkais, patarėjais ir partneriais savo nariams, jiems padedant siekti užsibrėžtų tikslų.
Būti profesionaliais bendruomenės gidais finansų rinkoje.
Skatinti visapusišką žmogaus tobulėjimą pasitelkiant bendruomenės žinias.

VERTYBĖS

Skaidrumas – teikti aiškias, informatyvias ir tikslias veiklos ataskaitas kredito unijos nariams, visuomenei bei visiems informacijos vartotojams.Socialinė atsakomybė – skatinti finansinį visuomenės raštingumą, verslumą ir išmintingą finansų valdymą, maksimaliai prisidėti prie tvaraus Lietuvos ekonomikos ir ūkio augimo.

Kooperaciniai principai – kartu mes galime daugiau!

SPECIALUS PASIŪLYMAS ŪKININKAMS

Artėja intensyvus pavasario darbymetis žemės ūkyje. Suprantame, kad reikia neatidėliojant įsigyti sėklų, pašarų, trąšų, degalų ar kitų veiklai reikalingų prekių, todėl šioms būtinoms išlaidoms siūlome sprendimą – kredito pasiūlymą žemdirbiams ir kita ūkine veikla užsiimantiems asmenims ar bendrovėms.

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.

Vilniaus kredito unija

Peržiūrėti pardavėjo profilį