Finansavimo paslaugos

“Žemdirbio gerovė” kredito unija

Tilžės g. 128, LT-77160 Šiauliai

 

“Žemdirbio gerovė” kredito unija

Kredito unija “Žemdirbio gerovė“ – tai kooperatinė, kredito unijos narių valdoma kredito įstaiga, kurios pagrindinis tikslas yra teikti finansines paslaugas savo unijos nariams kuo palankesnėmis sąlygomis, skatinti verslo kūrimosi perspektyvas bendruomenėse, skatinti žmones taupyti, suteikti konsultacijas kaip atsakingai skolintis ir ateityje nepatirti nenumatytų nuostolių.

Kredito unija veikia pagal Lietuvos Respublikos kredito unijų įstatymą. Licenciją kredito unijos veiklai išduoda ir ją prižiūri Lietuvos bankas.

Kredito unija “Žemdirbio gerovė” yra valdoma kredito unijos narių, kurie kartu yra ir kredito unijos savininkai. Unijos kapitalas yra sukauptas bendru visuotiniu unijos narių įnašų pagrindu. Tokia demokratinė finansų kooperatyvų valdymo forma užtikrina disponuojamų lėšų saugumą, jų panaudojimo racionalumą ir skaidrų kredito įstaigos valdymą. Nuo pat įkūrimo unijos pavadinimas išliko nepakitęs, nes didžiausią klientų dalį sudaro įvairaus dydžio ūkininkai. Reiktų pažymėti, kad visos finansinės paslaugos yra teikiamos taip pat fiziniams ir juridiniams asmenims, nesusijusiems su žemės ūkiu. Kredito unija “Žemdirbio gerovė” priklauso Lietuvos Centrinei kredito unijai (LCKU).

Siųsti užklausą

Įveskite savo duomenis ir pardavėjas netrukus su jumis susisieks.

“Žemdirbio gerovė” kredito unija

Peržiūrėti pardavėjo profilį